Liner Lojistik, bir Yücelen Grup iştirakidir
EN
444 6 567
Yücelen Grup

Bulunduğu her sektörde lider, geçmişi ticari başarılarla dolu yarım asırlık tecrübe...

Yücelen Grup’un temelleri, 1972 yılında Rüştü Kazım Yücelen tarafından Mersin’de atılmıştır. Akaryakıt istasyonu işletmeciliğiyle ticari hayatına başlayan firma, bugün alt şirket gruplarıyla birlikte satış/dağıtım, akaryakıt, lojistik, gıda, bilişim, filo kiralama ve yenilenebilir enerji sektörlerinde hizmet vermektedir. Ticari başarılarla dolu yarım asırlık geçmişiyle Yücelen Grup, bugün Türkiye’nin önde gelen şirket grupları arasında yer almaktadır.

Bulunduğu sektörlerde daima lider ve söz sahibi olma vizyonuyla hareket eden Yücelen Grup, müşteri odaklı kalite hizmet anlayışıyla hızla büyüyerek pazar payını artırmaya devam etmektedir.

Dürüst, ilkeli ve kârlılığın önünde itibarlı olmanın geldiği, gelecek nesillere maddi değil manevi bir miras bırakabilecek, bünyesindeki tüm çalışanları ile aile olmayı başarabilmiş bir yapı ile bulunduğu her sektörde en iyi olmayı amaçlamaktadır. Yücelen Grup; ticaretin dışında sosyal sorumluluk projeleriyle de geleceğe yatırım yapmaktadır. Her yıl Rüştü Kazım Yücelen anısına düzenlenen resim, şiir, öykü ve yaratıcılık yarışmasıyla Mersin’de bilimi ve sanatı destekleyerek gençlerin gelişimine katkı sağlamaktadır.

Faaliyet gösterdiği sektörlerin lider kuruluşu olarak hizmet veren Yücelen Grup; İlkin Dağıtım, Fikret Petrol, Kaf Marine, İlkas Denizcilik, Liner Lojistik, Petrocar Filo Kiralama, YCLN Gıda, ÇözümTürk Enerji ve Anemos Enerji Yatırımları alt şirket gruplarıyla yurt içi ve yurt dışında hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Müşteri Hizmetleri 444 6 567
Bizden Haberdar Olun