Liner Lojistik, bir Yücelen Grup iştirakidir
EN
444 6 567
Grup Şirketlerimiz

Fikret Petrol
Türkiye’nin ilk Opet Yakıt Kart distribütörlüğüne sahip akaryakıt istasyonu olan Fikret Petrol, Akaryakıt sektöründeki yatırımlarına hızla devam etmektedir. Türkiye’nin her bölgesine toptan akaryakıt satışı ve nakliyesi yapan Fikret Petrol, Mersin’de 1, Ankara’da 4 ve Samsun’da 1 olmak üzere toplam 6 istasyonla hizmet vermektedir.
İlkin Dağıtım
İlkin Dağıtım, müşterilerine etkin, hızlı, çözüm odaklı ve güvenilir hizmet sunmak amacıyla kurulan bir dağıtım şirketidir.2000 yılında Hakan Yücelen'in girişimiyle kurulan İlkin Dağıtım, Philip Morris Mersin distribütörlüğünü uzun yıllar sürdürdü. 2009 yılında başladığı Ankara distribütörlüğünü de geniş bir bölgede donanımlı ve geniş bir satış ekibiyle yürütmektedir. Bugün 1500’den fazla noktaya dağıtım yapmaktadır.
Anemos Enerji
Anemos Enerji, 2018 yılında kurulmuş ve yenilenebilir enerji sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. Anemos, günümüzde yüksek kapasiteli yenilenebilir enerji santralleri ile hizmet vermektedir.

Firmanın Güneş Enerjisi Santralleri (GES) Eskişehir’de
bulunmaktadır.

Liner Lojistik
Liner Lojistik, filosunda bulunan alternatif treyler imkanları ve müşterilerine özel geliştirilen entegre çözümleriyle hizmet vermektedir. Faaliyetlerin her aşamasını online olarak takip eden Liner ekibi, yüklerinizin zamanında, hasarsız ve eksiksiz olarak teslimini sağlamaktadır.
Müşteri Hizmetleri 444 6 567
Bizden Haberdar Olun